> הצרת היקפים בירכיים ללא כאב וללא ניתוח

הצרת היקפים בירכיים

הצרת היקפים בירכיים

אחד המקומות היותר בעיתיים בגוף האישה הינו כמובן איזור האגן והירכיים אשר בו לעיתים ישנו ריכוז תאי שומן גדול. ריכוז שומן זה יוצר צלוליטיס ועור רפוי ופעמים רבות אנו נתקשה להיפטר ממנו בקלות. אחד הטיפולים היעילים ביותר לבעיה זו היא הצרת היקפים בירכיים.

השומנים באזור הרגליים והירכיים ניתנים להסרה וטיפול דרך הצרת היקפים בירכיים ללא ניתוח וללא הליך פולשני אחר, זאת באמצעות התפתחות טכנולוגיה חדישה המאפשרת זאת. שיטת “בלה קונטור” המבוססת על טכנולוגיית אולטרה סאונד מתקדמת מבטיחה טיפול צמצום בהצטברות השומן, חיטוב הגוף והידוק העור הרפוי- זאת לאחר כשמונה עד 16 מפגשים בלבד. קרן האולטרה סאונד עובר את שכבת העור וממיס את התאים השומניים וזאת על ידי הגדלת תנועת הנוזלים בין התאים השומניים והקטנתם.

כבר לאחר טיפולים אחדים תוכלו לראות כיצד עובי הירך שלכן מצטמצם משמעותית, הירכיים מתחטבות והעור הרפוי הופך הדוק וזוהר יותר.

הטיפול באמצעות בלה קונטור יעיל ובטוח לשימוש ואף מאושר על ידי ה-FDA  מנהל התרופות האמריקאי, וכן גם על ידי משרד הבריאות בישראל. הטיפול נעשה בצורה חיצוניות בלבד, ללא צורך בפעולה פולשנית וללא כאבים. לאחר כל טיפול תוכלו להמשיך בסדר היום הרגיל שלכם ולהנות מההשפעה המיידית של הטיפול על הגוף.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: