> בלון קיבה "ספאץ" - אז אם אתה שמן תעשה דיאטה... – זה קל להגיד

בלון קיבה “ספאץ”

אז אם אתה שמן תעשה דיאטה… – זה קל להגיד

קשה. קשה לרדת במשקל וקשה עוד יותר לשמור על התוצאות. ישנם אנשים החווים הצלחות בדיאטה, אבל רבים מהם חוזרים לסורם לאחר שהשיגו את יעדם ומעלים בחזרה את המשקל בתוספת קטנה. “הגוף זוכר” זה ביטוי שגור בפי אנשים הסובלים מהשמנת יתר ולא מצליחים לשמור את התוצאות לאורך זמן.

בלון קיבה מול ניתוח בריאטרי

ככל שעודף המשקל גדל, צצות גם מחלות

השמנת יתר והכישלון לשמור על משקל רצוי מעוררת תחושות תסכול גדולה. מחשבות כמו: “אין לי משמעת עצמית” ו”כישלון”, הן הרגשות מוכרות לכל מי שמתמודד עם מצב דומה. גם הסביבה מתייחסת לשמנים בחוסר אמפטיה באמירות כמו “פשוט תסתום את הפה” או “תחשוב מה אתה מכניס לפה” הכל נכון, אבל למי שכל כך קשה לו, כל העצות הללו לא עוזרות, ההפך, הן מגבירות את תחושת התסכול ואת ירידת הערך העצמי. לומר לאדם שמן “תרשום מה אתה אוכל במשך היום” כשהוא מנשנש כל היום, זה נשמע כמעט כמו בדיחה גרועה.

יחד עם זאת, ככל שעודף המשקל גדל, צצות גם מחלות הקשורות להשמנה כמו לחץ דם גבוה, סכרת, בעיות לב, קשיי נשימה, קשיי הליכה, כאבים בגב ועוד. כבר לא מדובר רק על בעיה אסתטית, אלא על מצב שבו איכות החיים נפגעת עד כדי סכנת חיים. השמנת יתר קיצונית והשמנת יתר חולנית אלו מושגים המגדירים אנשים בעלי עודף משקל גבוהה עם קושי משמעותי לנהל את משקלם לבד.

אם אתם סובלים מהשמנת יתר כדאי שתכירו את בלון הקיבה “ספאץ” בלון תוך קיבתי מתכוונן, המגביל את נפח הקיבה ללא ניתוח, ומסייע לעשות שינוי באורח החיים לשמירה על המשקל לאורך זמן.

הטיפול אינו מתאים למי שעבר ניתוח בריאטרי כמו טבעת, שרוול, מעקף קיבה

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: