> השמנת יתר - אופטימל

בלון קיבה ספאץ

אז אם אתה שמן תעשה דיאטה… – זה קל להגידפורום בלון הרזיה - אופטימל

קשה. קשה לרדת במשקל וקשה עוד יותר לשמור על התוצאות. ישנם אנשים החווים הצלחות בדיאטה, אבל רבים מהם חוזרים לסורם לאחר שהשיגו את יעדם ומעלים בחזרה את המשקל בתוספת קטנה. "הגוף זוכר" זה בטוי שגור בפי אנשים שלא מצליחים לשמור את התוצאות לאורך זמן.

השמנת יתר והכישלון לשמור על משקל רצוי מעוררת תחושות תסכול גדולה, ומחשבות כמו:   "אין לי אופי" "אין לי משמעת עצמית" ו"אני כישלון". אלו הן הרגשות מוכרות לכל מי שמתמודד עם מצב דומה. גם הסביבה מתייחסת לשמנים בחוסר אמפטיה באמירות כמו "פשוט תסתום את הפה" "תחשוב מה אתה מכניס לפה" הכל נכון, אבל למי שכל כך קשה לו, כל העצות הללו לא ממש עוזרות, מגבירות את תחושת התסכול ואת ירידת הערך העצמי. לומר לאדם שמן "תרשום מה אתה אוכל במשך היום" כשהוא מנשנש כל היום, זה נשמע כמעט כמו בדיחה גרועה עבורו.

יחד עם זאת, ככל שעודף המשקל גדל, צצות גם מחלות הקשורות להשמנה כמו לחץ דם גבוה, סכרת, בעיות לב, קשיי נשימה, קשיי הליכה, כאבים בגב ועוד. במצב זה לא מדובר רק על בעיה אסתטית אלא על מצב שבו איכות החיים נפגמת ממש עד כדי סכנת חיים (מוות). בהשמנת יתר קיצונית מדובר על אנשים בעלי עודף משקל חולני ולהם אף קשה יותר כי הכישלונות מהדיאטה גדולות מההצלחות.

אם אתם סובלים מהשמנת יתר כדאי שתכירו את בלון הקיבה "ספאץ" – בלון תוך קיבתי מתכוונן, המגביל את נפח הקיבה ללא ניתוח, ומסייע לעשות שינוי באורח החיים לשמירה על המשקל לאורך זמן. הטיפול אינו מתאים למי שעבר ניתוח בריאטרי כמו טבעת, שרוול, מעקף קיבה

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: