> חיטוב הגוף לדימוי העצמי שלנו

חיטוב הגוף

מי יזיז את השומן שלי?

מבנה הגוף שונה מאוד מאדם לאדם והוא משפיע מאוד על דימוי גוף.
השאיפה לגוף חטוב היא שאיפה (גלויה או כמוסה) של כל אדם בכל גיל, היות והיא גורם חשוב בדימוי העצמי שלנו.

יתכן והאופנה משתנה, ויש אף העדפות אישיות הנוגעות לרזון. יש מי שאוהבים רזה ויש שמעדיפים שופע ומלא, אבל תמיד יש גם התייחסות לפרופורציות – ליחסים שבין הבטן והירכיים. יחסים אלו לרוב אינן תלויים בנו אלא בגנטיקה ובגיל שלנו.

לנו יש שליטה על מידת הפעילות הגופנית המבוצעת ועל הרגילי האכילה, אבל איננו יכולים לקבוע מה יהיה המיקום שבו רקמת השומן תצטבר בגופינו.

גם תרגילי ספורט ודיאטות שנעשות על מנת לשפר את מבנה הגוף אינם מכתיבים מאלו אזורים בגוף יוסר השומן העודף.  כתוצאה מכך, תעשיית הדיאטות משגשגת, אבל המרזים ממשיכים לאבד רקמת שומן דווקא מאזורים פחות רצויים.

כיוון שדיאטה ופעילות גופנית לא קובעות מהיכן יוסר השומן העודף כדי לשנות את הפרופורציות של הגוף ולהצר את האזור הבעייתי, נוטשים המרזים את הדיאטה ופונים לפתרונות אחרים:
יש מי שפונה לתהליכים כירורגיים כמו שאיבת שומן או המסת שומן. אך יש גם מי שיעדיף דרכים לא פולשניות לחיטוב הגוף כטיפול בלה קונטור להצרת היקפים באולטרה סאונד. בין אם אתם רזים או שמנים, ובין אם הנכם מעוניינים להיפטר מהשומן בסנטר, בבטן, בזרועות או בירכיים תוכלו לבחור באחד הטיפולים -כולם פתרונות עם תוצאות נראות לעין.

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: