> הצרת היקפים ללא ניתוח באמצעות מכשיר הבלה קונטור והתוצאות מושלמות

הצרת היקפים

הצרת היקפים ללא ניתוח

למרות הטכניקות החדשות לשאיבת שומן שהתפתחו בשנים האחרונות, עדיין יש מי שיעדיפו דרכים יותר מתונות לטיפול במצבורי השומן ויעדיפו אפשרויות פחות פולשנית לחיטוב הגוף. מכשיר הבלה קונטור הוא מכשיר אולטרה סאונד פרי פיתוח ישראלי המסוגל להצר את ההיקפים ללא ניתוח וללא כאב.

אזורי טיפול: בטן ומותניים, ישבן וירכיים

הצרת היקפים באופטימל נעשית באמצעות מכשיר אולטרה סאונד הבלה קונטור – מכשיר לא פולשני המתמקד אך ורק ברקמה השומנית. באמצעות המכשיר ניתן לטפל באזורים ממוקדים כמו בטן, מותניים, ישבן וירכיים, ולעיתים זרועות. הטיפול מעודד את הגוף ל”שריפת” שומן ממוקדת, והוא מהווה תחליף לניתוח שאיבת שומן. הצרת ההיקפים והטיפול בצלוליט באמצעות מכשיר הבלה קונטור הוכחה כשיטת טיפול יעילה ביותר להשגת תוצאות מצוינות ללא ניתוח.

באמצעות  Bella Contour, ניתן לפתור את בעיית השומן העקשן בעזרת פתרון לא פולשני ומוכח מדעית. בלה קונטור הוא מכשיר יחידי מסוגו המאושר על ידי ה-FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקני), ה CE ומשרד הבריאות – מה שמבטיח את יעילותו ואת אמינותו.


הצרת היקפים ללא ניתוח

BellaContour מבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד מתוחכמת, ומשיג תוצאות מצוינות בחיטוב הגוף. בתוך 8-16 מפגשי טיפול (תלוי באזור הטפול) תאי השומן יצטצמו והעור יראה מוצק ובריא יותר.

הטיפול מבטיח אפקט יוצא מן הכלל בתחום :

• הצרת היקפי הגוף – בלה קונטור מצמצם את היקפי גוף ומחטב אזורים בעיתיים שקשה להיפטר מהם בדיאטה.
• שיפור במרקם העור – הטיפול מגביר את זרימת דם ומעבר של חמצן בדם ובכך גורם לשיפור במרקם העור, הצרת הקפים ובפירוק השומנים במאגרי השומן.
• העלמת צלוליט-  בלה קונטור מסייע לשיפור מרקם העור והפחתת הצלוליט בירכיים ובישבן

עם קבלת האישורים הבינלאומיים ל”בלה- קונטור” FDA אמריקאי CE אירופאי ומשרד הבריאות הישראלי החל המכשיר להיות משווק ברחבי העולם. המכשיר הוא פטנט רשום בכל העולם. מדובר בטכנולוגיה המהווה “רעידת אדמה” בנושא הצלוליט והצרת ההיקפים.


מכשיר בלה קונטור מסייע בחיטוב הגוף והצרה הקפים, אבל יש לזכור, שכמו בכל תהליך, התמדה ושמירה על משקל קבוע היא חשובה. הטיפול אינו נועד לאנשים שמשקל גופם אינו יציב, והיא אינה תחליף להורדה במשקל.  מטרת הטיפול הוא להסיר שומנים שלא יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית. אלו הכללים:

  • כדי לרדת במשקל יש לשנות את הרגלי התזונה
  • כדי לשמור על כושר ובריאות יש לבצע אימון גופני
  • כדי להצר היקפים במקומות הנכונים יש לבצע טיפולי בלה קונטור
  • וכדי להשיג תוצאות מרשימות ביותר – יש לשלב ביניהם

פנו לאופטימל, לטיפול המקצועי והבטוח ביותר

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: