> הרזיה: מה הסיבה לכישלון ומה סוד ההצלחה לירידה במשקל בשיטת אופטימל 

מה הסיבה לכישלון בתהליכי הרזיה ?

הרזיה

איתרנו את הסיבה לכישלון, וזה הטיימינג ללמוד גם מה סוד ההצלחה!

הרזיה צריך לנהל. זהו תהליך רצוף כישלונות ונושא כאוב למי שנלחם בהשמנה.

בדקנו ושאלנו במרכזים בריאטריים המתמחים בניתוחי קיצור קיבה, מהו הגורם השכיח לכישלונות של ניתוחים בריאטריים ולמה כל כך הרבה מנותחים חוזרים למצבם ההתחלתי ואף גרוע מכך?

ובכן, יש לנו תשובה בשבילכם. באופן חד משמעי, הסקנו שהסיבה המרכזית לכישלון היא הנתק של המנותח מגורם מקצועי שאמור ללוות ולהנחות אותו.

סיבה זו נתפסת היום בעולם כסיבה המרכזית לכשלים של שיטות ההרזיה. ביצוע הליך הרזיה ללא התייחסות לבעיה זו, הופך את כל משאבים שיוקצו לפתרון כמיותרים ומבוזבזים.

הרזיה  – וסוד ההצלחה:

ב”אופטימל” עוסקים בטיפול באמצעות בלון ההרזיה המתכוונן “ספאץ”, ויודעים לומר שעיקר ההצלחות נובעות מהשילוב שבין איכות הבלון עצמו, לשימוש יעיל ונכון במעטפת כולה – לרבות נושא התזונה, הספורט, השינה, והקואצ’ינג.

לא צריך להיות חכם גדול בשביל לדעת שבלון בקיבה, בשילוב קואצ’ר אישי שיעזור לך להחליף הרגלים ישנים בהרגלים חיוביים ועם דיאטנית קלינית שזמינה בשבילך 24/7 וכמובן – מאמן כושר שיגיע עד הבית, כל אלה יחד ישנו לך את החיים.
הבעיה היחידה זה הטיימינג הנכון.

אם הבגדים צרים עליך הבוקר זה עדיין מוקדם מכדי להכריז “די, אני עושה בלון!”. ככל הנראה מדובר בקפריזה שקשורה לרגע ספציפי ולרוב תיעלם מהר כפי שבאה. הכרזות כאלה מאפיינות אנשים שברוב המקרים לא יצליחו בתהליך כיוון שהמניע שלהם נוצר מאירועים סתמיים ולא מתוך צורך עמוק ומחושב מספיק.

אבל אם את סוחבת את הכאב והמחשבות שאי אפשר להמשיך כך, כי המראה מפריע לך, המשקל כבד לך, המוטיבציה והביטחון שלך גם בבית וגם מחוצה לו ברצפה. זה כבר סיפור אחר. אם את מרגישה שבנושאים כמו נשיות, מיניות, בושה מהסביבה ובדיקות דם לא תקינות את חשה מבוכה רבה, אז כנראה שהגיע הזמן לשינוי, גם אצלך – ושיהיה בהצלחה.

כיצד להתחיל בתהליך הרזיה

כל מה שאת צריכה לעשות זה לשבת עם עצמך או עם בן זוגך ולקבל החלטה אישית ואפילו משפחתית לפיה את “עושה שינוי”, יוצרת לעצמך שנה של התחדשות, צמיחה אישית ואיכות חיים.

התחילי בפגישה עם רופא מומחה, בה תקבלי את הבלון המיוחל, תוך כדי ליווי צמוד של דיאטנית קלינית מומחית, אשר תלווה אותך 24/7, לאחר מכן תפגשי עם מאמנת אישית לשינוי הרגלים ומאמן כושר אישי שיגיע עד לביתך ויעניק לך כלים לפעילות גופנית נכונה ויעילה.

רק מלדמיין את זה כבר ירדת קילו לפחות…

ושוב – בדקי שזו לא קפריזה, בדקי את המוכנות שלך ואל תעשי את זה כי את נמצאת במצוקה רגשית, אל תעשי את זה בכדי להוכיח למישהו משהו, עשי את זה רק בשביל עצמך, למען ביטחונך העצמי, בריאותך ואושרך.
אין אחת כמוך, את זה את כבר יודעת, אבל זכרי, החיים יפים ובידיים שלך עוד לשפר אותם.

מעוניינים גם להצליח בהרזיה – צרו איתנו קשר 3320*

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: