> אודות המסת שומן בודיטייט | אופטימל לייף

אודות המסת שומן בודיטייט

מה זה “בודי טייט”?

בודי טייט הוא מכשיר אחד שממיס, שואב, מחטב, מיצר את ההיקפים ומעצב את המקומות הרצויים.
בודי טייט (BodyTite) הפועל באמצעות גלי רדיו עשה פריצת הדרך משמעותית ביותר בחמש השנים האחרונות בתחום חיטוב הגוף. המכשיר מבצע המסה ושאיבת שומן רק באזור המבוקש (בדרך כלל אזורים הקשים לעיצוב בעזרת דיאטה או פעילות גופנית בטן, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות, זרועות וסנטר), ובמקביל מכווץ ואוסף את העור למניעת רפיון עור לאחר שאיבת התוכן מהמקום המטופל והכל בפעולה אחת שאורכת כשעה.

“בודי טייט” זו השיטה הכי מתקדמת שיש לדעתי היום כדי להמיס את השומן, לשאוב אותו ולחטב. האלמנט הכי חשוב זה החיטוב. האפקט של החימום הפנימי גורם למצב שבו יש התכווצות של רקמת הרקמה, כולל צמצום של שטח העור שנמתח כלפי פנים”. המסת שומן בודי טייט זו “פעולה אלגנטית לשאיבת שומן וחיטוב בגוף המבוצעת על מנת להפטר מריכוזי שומן מקומיים”

אופן הטיפול עם בודי טייט

הרופא מבצע הרדמה באזור המטופל. לאחר שאזור הטיפול מורדם מחדירים צינורית דקה וחלולה שתפקידה לשאוב את השומן. הטיפול בשומן נעשה על פני העור מחוץ לגוף (במקביל לצינורית השואבת), על ידי “אלקטרודה” המפיצה גלי רדיו שתפקידה לחמם את אזור הטיפול, לפרק את תאי השומן ולהפכם משומן מוצק לשומן שקל יותר לשאוב אותו החוצה בעזרת הצינורית (מכאן ההגדרה המסת שומן – מונח המתאר את השינוי במצבו של השומן).

ויש גם פעולת כווץ של העור- במקביל לפעולת ההמסה והשאיבה, גורמת פעולת החימום למיצוק של עור רפוי, כך שבגמר תהליך ההחלמה נראה מרקם העור מתוח יותר. מראה העור לאחר שאיבת שומן תלוי גם באלסטיות הטבעית של העור, אולם פעולת הכיווץ בטכניקת הבודיטייט משפרת את התוצאה. בנוסף מחטב באזור הטיפול בגמר הטיפול מאפשר את השבחת התוצאות עוד יותר.

בשל היות הפעולה קלה יחסית, תהליך ההחלמה מהיר והחזרה לשגרה כמעט מידית .

תוצאות הטיפול משתנות בין מטופל למטופל ותלויות בסוג, באזור הטיפול, במרקם העור ובגורמים נוספים. אצל רוב המטופלים הנפיחות הקלה שלאחר הטיפול תאפשר לראות את תוצאות הטיפול לאחר כ – 3 שבועות, וככל שחולף הזמן הופכות התוצאות לטובות יותר, כך שעד חודשיים שלושה נמצא השינוי במיטבו כשהתוצאה הסופית הכוללת גם היא התכווצות העור נצפית בדרך כלל לאחר כ 6 חודשים.

את שאיבת השומן בשיטת בודיטייט ב”אופטימל” מבצע כירורג מומחה עם ניסיון רב בשיטה

לייעוץ והתאמה לבודי-טייט השאירו פרטים או התקשרו 3320*

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: