> בלון קיבה להרזיה ללא ניתוח - אופטימל לייף

בלון קיבה להרזיה ללא ניתוח

סיפורי הצלחה של בריאות גברים

רוב בני האדם מתמודדים בשלב זה או אחר של חייהם עם הקילוגרמים העודפים. יש כאלה שסובלים מהבעיה עוד מילדות, אחרים משמינים פתאום בגלל הרגלי אכילה לא נכונים בגיל ההתבגרות ויש מי שהגיל אצלו עושה את שלו. כל מומחה אליו תלכו יגיד לכם את שתי מילות הקסם: דיאטה ופעילות גופנית.

אלא, שהקסם הזה לא עובד אצל רובם ולאורך זמן אצל 95% מהם המצב חוזר לקדמות, ויש מי שזקוקים לניתוחים בריאטרים (טבעת, שרוול, קיצור קיבה) כדי לטפל בבעית ההשמנה וגם אז לא תמיד בהצלחה גדולה.

השמנת יתר היא בעיה מאוד נפוצה, מספר מפתח בלון הספאץ: “מאז ומתמיד מחפשים פיתרונות שיקלו על ההרזייה, ולשמחתי אנחנו גם מצאנו. כמובן שעדיין צריך רצון גדול מאוד של המטופל וצריך גם התמדה, אבל לפחות אפשר להקל מאוד על התהליך”.

שליטה בנפח הקיבה ללא ניתוח

השימוש בבלון תוך קיבתי להרזייה הוא פעולה מוכרת שתוארה לראשונה ב־ 1982 , והרעיון המרכזי הוא שימוש במכשיר שתופס מקום בקיבה, ונותן תחושת שובע ולמעשה בולם את השמנת היתר.

הבלון הראשון שפותח לפני 30 שנה התחיל בארצות־הברית, אלא, שבתחילת הדרך, השיטה וצורת הבלון לא היו מושלמים ולעיתים אף גרמו לנזק. אך מאז התחום התפתח והפך לבטוח ומוכר בכל רחבי העולם.

בלוני הקיבה אושרו לשהיה של חצי שנה בלבד בקיבה. היתה תמימות דעים אצל הרופאים המנתחים שזה לא מספיק, ובצדק. אומנם יורדים במשקל עם הבלונים האלה, אבל חצי שנה זה לא מספיק זמן כדי להפנים את השינוי, כך שאחר כך עולים במשקל בחזרה. אך מהניסיון שנצבר מאז, פותחו בלונים מתקדמים יותר שהלכו והשתכללו במשך השנים.

בלון ספאץ3 זהו הדור החדש של בלוני קיבה. בנוסף לכך שהבלון אושר לשהייה של שנה שלמה בקיבה, פותחה בו גם טכנולוגיה המאפשרת במשך השנה לשנות את נפחו בהתאם לנדרש מה שמאפשר ליצור אפקט ירידה נוסף במשקל כל פעם מחדש . בלון ספאץ זכה לאישור ה־ CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי

בלון קיבה לשנה של ירידה במשקל

בלון הקיבה ספאץ הוא הבלון הבריאטרי הראשון, שיש לו אישור השתלה לשנה, בזכות האיכות הגבוהה שלו. מדובר במהפך של ממש. זו לא רק חצי שנה הבדל, זה עולם ומלואו.

בבלונים המוכרים בחודש הראשון השפעת הבלון מאוד חזקה, ואז ככל שעוברים החודשים הוא פחות ופחות מורגש ואילו אצלנו יש בלון עם יציבות. אפילו כשהוא נמצא בתוך הקיבה אנחנו יכולים להוציא את השסתום ולהוסיף לו נפח, להקטין או להגדיל, וכך לשלוט בקיבה ובירידה במשקל.

“השיטה משיגה תוצאות טובות של בין 40 ־ 50 אחוז ירידה מעודף המשקל הקיים. לדוגמא — נניח אתה שוקל 100 קילו, וצריך לשקול 70קילו ? אז 15 ק”ג ירדו במהלך התהליך ובלי הסיכונים שיש בניתוח (בניתוח בריאטרי הירידה במשקל באה ליידי ביטוי ב -50-60 אחוז מהמשקל העודף בממוצע.)”

תהליך בליווי צמוד

לאט לאט עובר עולם הרפואה מהניתוחים המסובכים של פעם, לטכנולוגיות חדישות שמקלות את התהליכים ופשוטו כמשמעו — “מצילות חיים.” ידוע למשל, מהספרות המקצועית העולמית, שב־ 25 אחוז מהניתוחים הבריאטריים נדרש ניתוח תיקון חדש במשך 5 שנים ויש גם אחוז אחד מהחולים שעלולים למות.

באים, מכניסים את הבלון, שולטים בתהליך לאורך כל הדרך, מלווים את התהליך עם דיאטנית ומקפידים על שגרת חיים נכונה, אצלנו לא מתמקדים רק במספר הקילוגרמים שירדו אלא גם בהיבטים הפסיכולוגיים שמאחוריו. והכי חשוב הוא שבסוף התהליך אנשים יבינו את בעיית השמנה וידעו להתמודד איתה, שישנו את אורח החיים שלהם כך שימשיכו בירידה במשקל גם אחרי הוצאת הבלון.

ד”ר ברוקס מנהל התחום ב “אופטימל” -המרכז לרפואה אסתטית ואיכות חיים, הציג מאמר בכנס UEGW 2014 בוינה ש ־76 אחוז מהאנשים שטופלו עם בלון ספאץ שמרו לאחר שנתיים על ירידת משקל משמעותית מהפן הרפואי.”בבלונים של חצי שנה, לשם השוואה, אחרי אותו פרק זמן רק 38 אחוז שמרו על הירידה במשקל.

בלון ההזדמניות

אז אם אתם רוצים להפחית במשקל ללא ניתוח קיצור קיבה, שרוול או טבעת וללא אשפוז, בפעולה אחת פשוטה, שלוקחת בסך הכל כ־ 15 דקות, זה אפשרי.

  • בלון ספאץ מוכנס לקיבה דרך הפה ומקטין את נפחה, כך שתחושת השובע מגיעה מוקדם יותר
  • אלפי אנשים כבר טופלו בבלון ספאץ, ב-50 מדינות ברחבי העולם. וממליצים.

כיצד פועל בלון הספאץ?

  • הבלון תופס שליש מנפח הקיבה
  • הבלון לוחץ על רצפטורי השובע בקיבה
  • הבלון מאריך את משך זמן ריקון הקיבה
  • במהלך השנה בה הבלון בקיבה ניתן להגדיל ולהקטין את נפחו
  • במקביל משלבים דיאטה, פעילות גופנית ושינוי התנהגותי
  • מוציאים את הבלון וממשיכים באורח החיים החדש

השאירו פרטים או התקשרו 03-7188444 ונחזור אליכם בהקדם

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: