> מאז הוצאת הבלון לא עליתי במשקל - אופטימל לייף

מאז הוצאת הבלון לא עליתי במשקל

מרים מאיריסון הפחיתה כ 17 ק”ג בשנה באמצעות בלון ספאץ – ירידה של 69% מעודף משקלה.
בתחילת הטיפול שקלה מרים  82 ק”ג. 8 חודשים לאחר הוצאת הבלון מהקיבה שקלה 65 ק”ג בלבד.

מרים מספרת על התהליך:

היום אני בת 64 , התחלתי את הטיפול עם בלון ספאץ בת 63, וניסיתי עד אז כל מיני דיאטות. עד גיל 40 שמרתי והצלחתי פחות או יותר לשמור. מעל גיל 40 אני שמנה. בגיל 40 ילדתי ומאז אני מנסה. כל הזמן מנסה וכל הזמן יורדת ועולה, יורדת ועולה, עד שהגעתי לעודף של כמעט 20 ק”ג.

זה כ”כ מתסכל, זה פשוט מרפה את הידיים, את כבר לא מאמינה בעצמך. את לא מאמינה ביכולת שלך לשלוט בחיים שלך, כשלפני כן שלטתי בחיים שלי, השמנתי, רזיתי כל הזמן שמרתי, פתאום פה איבדתי את הרסן.

כבר הייתי בדרך לניתוח בריאטרי, התחלתי את כל התהליכים ואז פתאום פתחתי את העתון וראיתי את הכתבה על הבלון, מיד נכנסתי לאינטרנט ויצרתי קשר עם אופטימל.

זה לא רק הבלון – הכל ביחד עזר לי להגיע לאן שהגעתי. זה הישג שלכם, הישג של הצוות, של הדיאטנית, של מירה, של שי שנתן לי תרגילים, ושל הפסיכולוגית דליה. אני לא חושבת שבלעדיהם הייתי מצליחה ככה. ממש לא. קודם כל כל הזמן היה מענה. כשהתקשרתי לרופא הוא מיד חזר אלי. מירה הדיאטנית, כשהיו חריגות והיו, אז היא מיד הסתכלה על טבלת האכילה שלי ושמה את היד “הנה פה יש בעיה, פה תעשי ככה במקום ככה. תמיד הבינה מה נקודת החלשה שלי ידעה לשים את היד על הטעות ועל מה שצריך תיקון, ותיקנתי וזה מה שעזר לי.

פחדת מהפרוצידורה של הבלון ?

האמת שלא. אני סומכת על הרופאים. נכנסתי בראש צלול ובידיעה שזה מה שאני צריכה.

איך היו הימים הראשונים?

אוי גהנום, כמעט מתתי. זה נורא, אי אפשר לתאר. אתה מרגיש שאתה מת, שאתה מורעל. ביום הראשון יש את ההרדמה אז לא כואב. היום השני הוא הכי גיהנומי, היום השלישי זה רע אבל קצת פחות ומשם אתה מתחיל לטפס.

וכיום?

אם קודם לבשתי כל מה שעלה עלי. אם זה הצבע הלא נכון, אן זה המודל הלא נכון, זה לא היה אכפת לי. חולצות גברים קניתי, מכנסי גברים קניתי. אני חושבת שהגעתי ל 48-50 במכנסיים

והיום אני נכנסת לחנות רגילה וקונה מה שמוצא חן בעיני.  אני מודה לכם אני ממש מאושרת

מכתב תודה לדיאטנית:

מירה יקרה,

לפני שנה הושתל לי בלון בקיבה.  אין ספק שהבלון הוא זה שהביא להרזיה הראשונית שלי.

אך לאחר השלב הראשון, כשכבר אפשר לאכול “נורמלי” פחות או יותר, לא הייתי מצליחה לרדת ללא עזרתך וללא עצותייך הנבונות ומאירות העיניים. בכל פעם שלא הצלחתי לרדת היית מסבירה לי למה זה קורה, והיית ממליצה לי מה, איך ומתי לאכול, והראייה, שלמרות שעברה חצי שנה מאז הוצאת הבלון – לא עליתי במשקל.

ההוכחה הניצחת להצלחתך היא שגם בחופשה בחו”ל הצלחתי לשמור על המשקל מפני שכבר לא חשבתי על מה שאני מפסידה ועל “מגיע לי” לאכול קינוח איטלקי גדול וטעים כל כך, אלא הסתפקתי במנה קטנה בלבד ולא הרגשתי מקופחת.

אני עדיין בתהליך של שינוי תפיסה ועליי לרדת עוד כמה ק”ג, אך אני בטוחה שעם עזרתך ועצותייך אוכל להשלים את המשימה.

אני מחכה בכיליון עיניים לפגישות שלי איתך ועם דליה הפסיכולוגית וכמובן תודה מיוחדת לשי שנתן טיפים ולימד אותי איך להתעמל וכמובן לד”ר ברוקס הנפלא ולצוות אופטימל.

מרים מאירסון בר דרור

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: