> שאיבת שומן מהסנטר - טיפול חד פעמי אשר יחולל פלאים למבנה הפנים

שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר - באופטימל

הפתרון להעלמת ה”סנטר הכפול”

שאיבת שומן מהסנטר הכפול (או הצוואר) ניתן לבצע בטיפול של כשעה בלבד ללא צלקות וחזרה מהירה לשגרת החיים.
את הסנטר הכפול אפשר להסיר רק בטיפול כירורגי. הטיפול יצעיר את הפנים בשנים רבות והמראה משתנה ללא הכר!

הסנטר הוא חלק מהותי בפנים שלנו. מראה ה”סנטר הכפול” עלול לפגוע במראה ובביטחון העצמי שלנו. וטיפול שאיבת שומן מהסנטר באמצעות בודיטייט יכול לחולל פלאים למבנה הפנים ולעצב אותם מחדש בפולשנות מינימלית.

האם את סובלת מ”סנטר כפול”?

בסנטר כפול מדובר על שכבת שומן עודפת הממוקמת בצוואר, מתחת לעור הסנטר, אשר יוצרת אשלייה של סנטר נוסף.

“סנטר כפול”, או “צוואר כפול”, מופיע בכל גיל אולם הוא נפוץ יותר אצל בני הגיל השלישי ובמיוחד אצל אנשים הסובלים ממשקל יתר.  גם “חברה צעירים” יכולים לסבול ממראה של סנטר כפול הן בשל מבנה גנטי או בשל עודף משקל. בכל מקרה טיפול בודיטייט יכול לחולל פלאים.

לא משנה כמה דיאטות נעשה זהה לא יעזור

הצוואר או הסנטר הוא אחד הדוגמאות לכך, שלא משנה כמה דיאטות נעשה או כמה נבקר בחדר הכושר, לא נוכל “לשלוט” עליו בתזונה או להעלימו כבמטה קסם. להבדיל משומן שמצטבר בבטן, בידיים או בירכיים, את השומן העודף באיזור הצוואר והסנטר אי אפשר להסתיר בבגדים ארוכים או כהים, אפילו לא עם חולצת “גולף” (ולבטח לא בקיץ הישראלי).

שאיבת שומן מהסנטר – בהרדמה מקומית

אם הנך סובל/ת משומן עודף באזור הסנטר והצוואר, טיפול בודיטייט או שאיבת שומן יכול לשדרג את מראה הפנים ולהעניק לך מראה צעיר יותר, מוקפד יותר ומלא חיים. אנו ממליצים לעבור שאיבת שומן מהסנטר ע”י רופא מנוסה בתחום.

שאיבת שומן מהסנטר, או המסת שומן בטכנולוגיית בודיטייט אורכת כשעה בלבד ונעשית בהרדמה מקומית ובפולשנות מינימלית. זהו טיפול חד פעמי אשר יחולל פלאים למבנה הפנים ולעצובם מחדש. הטיפול נעשה בפולשנות מיזערית וללא צלקות והחזרה לשגרת החיים מהירה.

מחיר שאיבת שומן מהסנטר נע בטווח של 9000-12,000 ש”ח והוא נעשה בחדר ניתוח פרטי המאושר ע”י משרד הבריאות, ומבוצע רק ע”י רופא מיומן בעל נסיון בתחום.

ליעוץ אישי לטיפול בפנים: שאיבת שומן בסנטר, ניתוח פלסטי בפנים, או טיפול בקמטים בפנים בהזרקות וללא ניתוח,  צרו עמנו קשר  – היעוץ ללא תשלום עם פלסטיקאי מנוסה

 

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: