> שאיבת שומן מהזרועות - גם את זרועות הידיים אפשר לחטב באופטימל

שאיבת שומן מהזרועות

שאיבת שומן מהזרועות באופטימל

סובלת מזרועות עבות? שאיבת שומן מהזרועות תשחרר אותך מהמראה הגברי

כולנו מכירות את מצבורי השומן באזורים ה’בעיתיים’ בגוף שלנו, ואחד הנפוצים שבהם הוא הידיים, או ליתר דיוק, הזרועות. שאיבת שומן מהזרועות – לחיטוב ולהצרת זרועות הידיים הגדולות – היא פתרון אסתטי לא מסובך.

גם אם שומרים על תזונה נכונה ודיאטה צמודה, השומן בזרועות יעיק ויגביל אותנו כשנרצה ללבוש שמלה חשופה או סתם גופייה ביום קיץ חם, או אפילו סתם חולצה צמודה. בבעיה נפוצה זו ניתן לטפל בקלות בעזרת בודיטייט ולהנות מתוצאות מצוינות גם מהידוק העור.

שומן באזור הזרועות והידיים הוא אחד האזורים בו מצבור השומן הוא בעייתי להסרה. מצבורי השומן בידיים ובזרועות הם מטרד אסתטי הגורם לתחושת אי נוחות ומונע מנשים ללבוש חולצות הדוקות או חולצות ללא שרוול, כיוון שלעיתים נשים עם זרוע עבה נחשבות לגבריות ולא סקסיות.

שאיבת שומן מהזרועות בשיטת בודי טייט תחזיר לנשים אלו את הבטחון העצמי ותאפשר להן ללבוש חולצות ללא שרוול ולהרגיש נשיות.

גם במקרה של הצרת היקף הזרועות, כמו במקרה של סנטר כפול, דיאטות ואימון גופני לא מסייעים להעלמת השומן המטריד, ולכן שאיבת שומן בידיים או שאיבת שומן בזרועות היא פתרון מצויין לפתרון הבעיה של זרועות עבות.

שאיבת שומן מהזרועות – למי זה מתאים?

שאיבת שומן מהזרועות הינו הליך אשר מבוצע לרוב לנשים, במהלכו שואב המנתח מאגרי שומן באזורי הזרוע העליונה על מנת להצר ולחטב את הזרוע.

שאיבת שומן ככלל לא מתאימה לאנשים הסובלים מהשמנת יתר, אבל במקרה שאיבת שומן בזרועות ניתן לבצע את הטיפול גם  לנשים שסובלות מעודף משקל גדול מהממוצע ולהן יש מצבור שומן רב באזור הזרועות.

שאיבת שומן מהזרועות לא מתאימה לאנשים הסובלים מעור מדולדל או מרפיסות שרירים בזרוע. במקרה כזה שאיבת השומן עלולה להחמיר את מראה הידיים. במקום שאיבת שומן בזרועות רצוי לברר על האפשרות של ניתוח הכולל מתיחת עור לטיפול בעור הרפוי.

שאיבת שומן מהזרועות בשיטת בודיטייט

שאיבת שומן בזרועות הנפוץ יותר הוא המסת שומן בודיטייט. להליך זה שהוא קל יותר ביחס לשאיבת השומן המסורתית, יש יתרונות שכן הוא גם מסייע בהידוק העור לאחר השאיבה – ומונע ריפיון עור לסובלים מרפיון קל. ההליך מתבצע בהרדמה ומתאים כמעט לכל אישה בכל גיל ומשקל. שאיבת שומן בודי טייט כמעט ואינו מותיר צלקות בזרוע ותקופת ההחלמה הינה קצרה.

לאחר הניתוח נדרשת תקופה קצרה של כשלושה שבועות בהם יש ללבוש שרוול אלסטי על האזור המנותח על מנת לשפר את התוצאות ולדאוג שהעור יישאר מתוח.  את השינוי בהיקף היד ובעיצובה, ניתן לראות לרוב באופן מיידי, אבל תוצאה סופית תראה רק לאחר 3 חודשים כאשר הנפיחות מהניתוח תרד.

אז אם את סובלת מזרועות גדולות זה הזמן לחשוף שרוולים ולהגיע ליעוץ עם המומחים של אופטימל. שאיבת שומן בודיטייט בזרועות ובידיים מומלץ לבצע רק עם רופאים מנוסים 3320*

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: