> שאיבת שומן לנשים | אופטימל לייף

שאיבת שומן לנשים

שאיבת שומן לנשים

איך תעצבי את גופך ביום אחד כמו שאת רוצה?

אם נמאס לך מדיאטות כסאח ומתרגילי כושר סיזיפיים, אם ביטחונך העצמי מתערער בכל פעם כשאת חולפת ליד מראה מזדמנת, אם תדירות המחמאות שאת מקבלת לא משביעה את רצונך, או אם מזמן לא קנית לעצמך בגד מחמיא- אל תוותרי לעצמך שוב. בעיקר עכשיו, תקראי, תתענייני, תתייעצי או תתקשרי אלינו 3320*
ואח"כ תחליטי.

ואם תגיעי למסקנה שאת באמת רוצה להיפרד מיידית משכבות השומן המיותרות, באזורי הגוף שתבחרי, תוכלי להגיע ל "אופטימל" לאבחון והתאמה

השמנה ביטנית
ההשמנה בבטן היא תופעה מתסכלת בעיקר נשים רזות. הדבר מתסכל ביותר משום שגם אם אין עליה במשקל השומן מסרב לרדת גם עם דיאטה או פעילות גופנית. הטיפול בשומנים עיקשניים אלו נעשה בעזרת שאיבת שומן.

שאיבת שומן
שאיבת שומן היא אחת השיטות השכיחות ביותר לטיפול במצבורי שומן "עקשניים" שאינם נעלמים בדרכים אחרות. הרעיון פשוט: שכבת השומן הנמצאת מתחת לעור גופנו, היא זו המעצבת את קימורי הגוף ובסופו של דבר גם את הדימוי העצמי שלך. אז במקום למדוד אותה מפעם לפעם בין אצבעותיך ולקטר, יש לך עכשיו אפשרות פשוט להוציא אותה מחוץ לגוף.

כיום, הטכניקות לשאיבת שומן מאפשרות שינוי דרמטי ומהיר. בטיפול אחד בתוך כשעה שעתיים, תלוי באזור הטיפול, ניתן לנקז עד 5 ליטר שומן מחוץ לגוף, לתמיד. את קמה כמו חדשה ממיטת הטיפולים ויכולה לחזור לפעילות רגילה תוך יום-יומיים.

מי מתאימה לשאיבת שומן?

הרופא המטפל עורך בדיקות התאמה מקדימות. המטופלות הן לרוב נשים בעלות משקל יציב אך מתוסכלות מכך שאינן יכולות "לשרוף" שומן כמו בעבר ותש כוחן מדיאטות עולות ויורדות, שיטוט בחדרי כושר וכיוצא באלה. שיטת ה"בודיטייט" נותנת מענה מצוין גם לבעיית ההשמנה הגנטית, או ההשמנה בגיל המעבר, אשר אינן יכולות להפתר בדרכים אחרות.

אזורי הטיפול הפופולריים ביותר הם הבטן, המותניים, הירכיים והישבן. אחריהם הסנטר הכפול והזרועות.

סיכונים אפשריים

ניקוז שומן בשיטת ה"בודי-טייט" זו שיטה פשוטה ומתקדמת ביותר לטיפול במצבורי שומן "עקשניים", להצרת היקפים, פיסול וחיטוב הגוף. משך הזמן הקצר, חזרה המהירה לשגרה הביטחון בתוצאות מהווים שיקול קריטי למי שמחליטה להחזיר לעצמה את השליטה בגופה ולהגשים את חלומותיה.

הטיפול נעשה בהרדמה:  החל מ 2016 – משרד הבריאות הישראלי הוציא תקנה המחייבת לבצע שאיבות שומן בהרדמה מלאה בלבד, אלא אם מדובר על כמות שומן קטנה מאוד כמו בסנטר.

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: