> שאיבת שומן - למי זה מתאים? | אופטימל לייף

שאיבת שומן – למי זה מתאים?

שאיבת שומן בירכיים

שאיבת שומן הינו הליך שאינו מתאים לכולם. בפגישת היעוץ, הרופא בודק את התאמתך לתהליך, אולם ישנם דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים:

משקל – שאיבת שומן מתאימה לאנשים רזים עד מלאים, עם משקל גוף יציב. אם המשקל אינו יציב יתכן ואינך המטופל/ת האידיאלי/ת.

חשוב להבין כי ניתוח שאיבת שומן הוא לא תחליף לירידה במשקל, אלא אמצעי לחיטוב איזור בעייתי בגוף שאינו מגיב לדיאטה, כמו למשל סנטר, ירכיים חיצוניות או פנימיות, צידי המותניים או בטן תחתונה. במקרים אלו שאיבת שומן תסייע לשינוי בפורפורציה של הגוף. לאחר השאיבה, רצוי לשמור על אורח חיים בריא ודיאטה מבוקרת על מנת למנוע השמנה.

לפני שמחליטים לעבור ניתוח שאיבת שומן חשוב לדעת כי התוצאות לא תמיד עונות על הציפיות. תוצאות הניתוח יכולות להיות מאכזבות, היות והשינויים הפיסיים עשויים שלא להיות משמעותיים או דרמטיים כפי שציפיתם. בנוסף, אם תעלו במשקל לאחר הניתוח השינויים עלולים להיות זמניים בלבד היות ועודפי השומן עלולים לחזור למקומם או למקומות אחרים בגוף.

אם הינך במשקל עודף רב ומנסה לרזות הרי שניתוח שאיבת שומן אינו פתרון מתאים עבורך. ניתוח שאיבת שומן מיועד לחיטוב הגוף ולא להורדה במשקל.  לטיפול בהשמנת יתר לחץ כאן

מצב העור – הרופא יבדוק מה מצב עורך. אם עורך אינו אלסטי, הצטברות השומן אומנם תעלם, אך מראה העור לא ישתפר והוא עלול להראות רפוי לאחר הוצאת תאי השומן.שאיבת שומן בודי-טייט מסייעת בכיווץ העור במקרים שבו העור רפוי במידה מועטה, אולם במצב בו העור רפוי מאוד, יתכן ועדיף לשקול ניתוח שאיבת שומן שכולל הסרת עודפי עור.בכל מקרה רצוי להיות מודעים לסיכונים ולאי הנוחות המתלווה לתהליך של שאיבת שומן וכן לאלטרנטיבות הקיימות לטיפול בבעיה. הידיעה שעשית כל מה שניתן – ללא הליך ניתוחי – יאפשר לך להצדיק את הסיכונים המעורבים בניתוח תוך ידיעה ברורה של רצונותיך, והאם הציפיות מהניתוח ריאליות.

מחיר שאיבת שומן – מחיר ניתוח שאיבת שומן יכול לנוע בטווח של 9000 – 20000 ש”ח. המחיר תלוי במיקום השאיבה, כמות השומן (זמן ניתוח) ומספרי האזורים המטופלים ביום הפעולה. יתכן ותקציב זה אינו בהישג ידך ולכן בסופו של דבר המחיר קובע את האפשריות לטפל בבעיה. מחלות נילוות – אם הינך סובל/ת ממחלה שמשפיעה על ההחלמה של הפצעים מהניתוח, כולל דלקות או היסטוריה של דימומים, או אם הינך לוקחת תרופות או מדללי דם מסוג פלוויקס קומדין או אספירין וכו’ יתכן ואינך המועמד/ת המתאים לניתוח.אחוז מסוים מהניתוחים עלול להסתיים בסיבוך שלא ניתן היה למנוע אותו, לכן חשוב לדווח לרופא על כל בעיה רפואית שקיימת על מנת להפחית למינימום את הסיכונים אותם כן ניתן לצפות.

בחירה של רופא שמתמחה בשאיבת שומן ובפלסטיקה הוא המפתח לשאיבה מוצלחת.
ד”ר מוטי לוי, מעבר לסבלנותו וליחסו הטוב, הוא פלסטקאי מומחה המנוסה בחיטוב ובפיסול הגוף.  לד”ר לוי יש ניסיון בשאיבת שומן וכן בהמסת שומן בגלי רדיו בטכניקת הבודיטייט, ועוד ניתוחים פלסטיים נוספים כמו מתיחת עור, הרמת סנטר וכו’. ד”ר לוי “פיסל” מטופלים רבים אשר שמחים עם התוצאות.
אנו מזמנים גם אותך לחטב את גופך ע”י פלסטיקאי מנוסה – כי הניסיון והמומחיות בכירורגיה פלסטית עושה את ההבדל!

מהן האלטרנטיבות לשאיבת שומן?
שאיבת שומן הוא ניתוח קוסמטי ולא הכרח רפואי.  ולכן חשוב לקחת בחשבון את האלטרנטיבות הקיימות לפני שמחליטים על ביצוע הפרוצדורה. להלן האופציות הקיימות:

אם רצונך להסיר עודפי שומן טורדניים ובעייתיים מהגוף – בבטן, מותניים, סנטר, חזה גברי, ירכיים או זרועות, נשמח לקבוע לך פגישת יעוץ והתאמה – ללא תשלום.

השאירי פרטים ונחזור אליך לתאום

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: