> שאיבת שומן בירכיים

שאיבת שומן בירכיים

שאיבת שומן בירכיים, שאיבת שומן מהירכיים

אחד המקומות ה”בעיתיים” וה”מועדים לפורענות” בגוף האישה הוא אזור הירכיים. נשים שגופן מאופיין באגן רחב (מבנה “אגס”) חשות כי גופן ניחן בחוסר פרופורציות, והבעיה העיקרית מתחילה בשאלה איך להתלבש. למרות הבטן השטוחה, נשים אלו נאלצות לקנות מידות מכנסיים גדולות שלא מחמיאות להן. וגזרת המכנסיים הרחבה לא תמיד באפנה והן נראות “לא מעודכנות”.

נשים בעלות ירכיים רחבות המנסות לטפל בו בעזרת דיאטה ופעילות גופנית מתאכזבות, כיוון שברוב המקרים אין הדבר עוזר משמעותית, וכל חלומן הוא לצמצם את היקף הירכיים ולשנות את פרופורציות הגוף.  אחד הפתרונות הטובים להצרת ירכיים היא שאיבת שומן בירכיים. הבשורה טמונה בשיטת הבודיטייט המספקת תוצאות מהירות בהצרת היקפים בירכיים.

שאיבת שומן מהירכיים עם בודי-טייט מתבצעת תחת הרדמה כאשר המנתח מכניס צינורית לאזור השומן ושואב אותו.  לאחר ניתוח שאיבת שומן מהירכיים המטופל נעטף במחוך מיוחד לירכיים למשך כשבועיים על מנת להקטין נפיחויות, בצקות ודימומים.

בשעת הניתוח תפקידו של המנתח הינו מכריע שכן עליו להקפיד לשמור על סימטריה בשומן אשר נשאב משני הרגליים. לפיכך, יש לבחור את המנתח ואת המקום המטפל בקפידה ולבחור רופא אשר בעל נסיון רב והסמכה מתאימה.

לאחר שאיבת שומן בודי-טייט מידת המכנסיים תקטן אף היא בהתאם.

בואי לאופטימל ליעוץ וראי כיצד להקטין את מידת הירכיים בהצלחה

סרטון של מטופלת שעברה המסת שומן בירכיים עם בודיטייט:

השאירי פרטים וניצור עמך קשר ליעוץ

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: