> שאיבת שומן אצל גברים כוללת ניתוח להקטנת חזה גברי ושאיבת שומן להקטנת "הכרס"

שאיבת שומן אצל גברים

לרדת במשקל ללא ניתוח

שאיבת שומן אצל גברים: ניתוח להקטנת חזה גברי – גניקומסטיה, וניתוח להקטנת “הכרס” (בטן)

בניגוד לדעה הרווחת, גם גברים מפתחים משקעי שומן במקומות שקשה לטפל בהם רק ע”י פעילות גופנית ותזונה בריאה.

עד לפני מספר שנים, אנשים רבים החשיבו ניתוחים פלסטיים ושאיבות שומן כפרוצדורות לנשים בלבד, אבל בעשור האחרון אנו נחשפים ליותר ויותר גברים שמבקשים לעבור שאיבת שומן בכדי להילחם באזורים השונים בהם מצטברים עודפי שומן בגוף: בין אם מדובר בחיטוב ההיקפים במותניים, בהשטחת הכרס או בהקטנה של החזה הגברי.

אז איך שאיבת שומן לגברים יכולה לעזור ?

גינקומסטיה, ליפומסטיה  (חזה גברי מוגדל).
בחזה מוגדל הכוונה לתופעה ממנה סובלים, בעיקר גברים צעירים עם חזה מוגדל באופן חריג. תופעה זו, על אף שאין בה סיכונים, לעיתים היא בעלת השלכות פסיכולוגיות הנוגעות לדימוי הגברי.

בגינקומסטיה (“שד אישה”), קיימת הצטברות של רקמת שומן ובלוטות חלב בחזה, בעוד שבליפומסטיה (“שד שומני”) קיימת הצטברות של רקמת שומן בלבד באזור השד ובקרבת בית השחי.

כאשר רקמת החזה בנויה בעיקר משומן, המסת השומן בודיטייט תהווה פתרון יעיל לתיקון החזה הגברי. אם מדובר על גודל חזה מינורי או בינוני, בודיטייט יכול גם להועיל בהידוק עודפי העור משום שלבודיטייט יש אפקט בשיפור והידוק עודפי העור לאחר השאיבה. זה יתרון משמעותי ביחס לשיטות אחרות של שאיבת שומן, כאשר מדובר על הקטנת חזה גברי.

הקטנת בטן ומותניים  – אצל רבים מהגברים השומן העודף מצטבר דוקא באזור הבטן והמותניים. בטן גדולה יחסית המתנשאת מעל רגליים חטובות זוהי תופעה נפוצה אצל גברים. את הצמיגים הללו אפשר להסיר במהירות ע”י המסה ושאיבת שומן בודיטייט.

מתלבט אם בודיטייט הינו הליך מתאים עבורך?   השאר פרטים ונחזור אליך לייעוץ ולפגישת התאמה עם ד”ר מוטי לוי

 

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: