> מהו ניתוח שאיבת שומן? | אופטימל

ניתוח שאיבת שומן

בלון ספאץ - ללא ניתוח

ניתוח שאיבת שומן מתאים לאדם, עם משקל יציב, שמעוניין בעיצוב איזור מסויים בגוף שאינו מגיב לדיאטה או לפעילות גופנית – ולא כתחליף לדיאטה.

ניתוח שאיבת שומן הינו הליך רפואי כירורגי קוסמטי אשר מטרתו הצרת היקפים ועיצוב הגוף על ידי שאיבת שומן ממקומות אסטרטגיים בגוף. תכנון שאיבת השומן מתבצע בשיתוף פעולה של המטופל והרופא המנתח על מנת להגיע לתוצאה המספקת ביותר למטופל. שאיבת שומן אינו תחליף לדיאטה נכונה ובטח לא לפעילות גופנית סדירה, מטרתה העיקרי הוא פיסול ועיצוב הגוף במקומות בהן ספורט ושינוי הרגלי האכילה לא עזרו.

ניתוח שאיבת שומן – מחיר

לניתוח שאיבת שומן מחיר משתנה ותלוי במספר גורמים כמו כמות השומן אשר יישאב, בריאות המטופל וכו’. שאיבת שומן מהסנטר למשל אינה דומה לשאיבת שומן מהבטן, וגם המחיר של השאיבה שונה.

מחיר הטיפול תלוי בעיקר באזור השאיבה. האם מבצעים באותו זמן שאיבה מאזור יחיד או מכמה אזורים ביחד, האם זו שאיבה גדולה או קטנה. טווח המחירים יכול לנוע בין 9000 ש”ח  ל 15,000 ש”ח לאיזור.
שאיבה במספר אזורים ביחד מוזילה את העלות הכללית “פר אזור” ויכולה לנוע בטווח של  14,000-25,000 ש”ח (למספר אזורים במקביל, ולא אזור אחד).

ניתוח שאיבת שומן בודיטייט

“בודי טייט” זו שיטה מתקדמת כדי להמיס את השומן, לשאוב אותו ולחטב את הגוף במהירות.
בניתוח שאיבת שומן בודיטייט, הרופא נעזר במכשיר הפועל על גלי רדיו, אשר ממיסים את השומן ובו בזמן, צינורית המוחדרת מתחת לעור שואבת את תאי השומן ומסלקת אותם מהגוף. יחד עם זאת, הפעולה מסתיימת בהידוק (טיייט) של העור למניעת ריפיון לאחר ריקון השומן מהעור.

המסת שומן בודיטייט זו “פעולה אלגנטית לשאיבת שומן וחיטוב בגוף המבוצעת על מנת להפטר מריכוזי שומן מקומיים”

 

 

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: