> לרדת מהר במשקל – עשו ואל תעשו - אופטימל לייף

לרדת מהר במשקל – עשו ואל תעשו

לרדת מהר במשקל

רבים חולמים לרדת מהר במשקל, אבל ישנן שיטות נפוצות שלא יעזרו לכם להגיע למטרה – ועלולות אף לפגוע בבריאותכם. לפני שתתחילו דיאטה קיצונית, קראו את הכתבה הבאה

לרדת מהר במשקל הוא חלומם של רבים מהסובלים מהשמנת יתר. המאבק הסיזיפי בקילוגרמים המיותרים ובשומן העודף יכול לשחוק את כוח הרצון, ולגרום לכישלון חוזר ונשנה של המאמצים.
כיצד אם כן ניתן לרדת מהר במשקל?
בשוק הדיאטות יש לא מעט פרסומות והצעות לתהליכי ירידה מהירה במשקל – וחשוב לדעת כמה דברים על הדיאטות וההצעות האלה.

לאכול רק דבר אחד – אחת השיטות הפופולריות לירידה מהירה היא צמצום גורף של מקורות המזון. למשל, אכילה רק של מרק כרוב למשך שבוע, או לחילופין אכילה אך ורק של כריכים, או אכילה אך ורק של פירות. דיאטה כזו יכולה לגרום לירידה במשקל, אבל בד”כ מדובר בהפחתה בעיקר של נוזלים ושל מסת שריר ולא של שומן, בשל מחסור באבות מזון שמובילים לירידה במסת שריר. בנוסף, היא עלולה ליצור מחסור במרכיבים חיוניים לתפקוד גופנו, ולפגוע בבריאותנו. מטבע הדברים, היא גם מוגבלת בזמן ואי אפשר להתמיד בה – ולכן כשחוזרים לדיאטה רגילה המשקל עלול לחזור לעצמו במהרה ואנו עלולים “להתנפל” על המזונות להם כה התגעגענו.

תוספי תזונה מיוחדים – חברות רבות משווקות מגוון רחב של תוספי תזונה שנועדו לסייע בדיאטה מהירה. בניגוד לתרופות בדוקות שניתנות באמצעות מרשמי רופא לאחר בדיקה יסודית באמצעים מפוקחים על ידי חברות תרופות, תוספי התזונה האלה אינם עומדים בפרמטרים רפואיים בדוקים. בחלק מהמקרים התוספים עלולים לגרום פשוט לשלשול ולאיבוד נוזלים. כך או אחרת, מדובר ברוב המקרים בשיטה שהאפקטיביות שלה לזמן ארוך מוטלת בספק ושיכולות להיות לה גם תופעות לוואי לא מומלצות.

“דיאטת השעות” – בשנים האחרונות נפוצה דיאטה חדשה שגורסת כי כדי לרדת מהר במשקל יש להגביל באופן קבוע את שעות האכילה. למשל – לאכול רק בין השעות 12:00-19:00 ולצום בכל שאר השעות. מטבע הדברים זו דיאטה שקשה מאוד להתמיד בה לאורך זמן, והיא לא מתאימה לסדר היום של רובינו. בנוסף, היא עלולה ליצור מחסור באנרגיה לאורך שעות היום השונות. גם אם היא עוזרת לזמן קצר, הירידה עלולה בהחלט להיות זמנית, ולהסתיים בעלייה במשקל.

מה עושים כדי לרדת מהר במשקל – בלון קיבה ספאץ ותמיכה!

ישנן שיטות שמאפשרות ירידה מהירה ומבוקרת במשקל. אם אתם מעוניינים בירידה כזו – בחרו בשיטות מוכחות מחקרית, המתבצעות תחת פיקוח רפואי והדרכה אישית של בעלי מקצוע מוסמכים – רופאים, תזונאיות ומאמני כושר.

בלון קיבה ספאץ, המוחדר לקיבה ללא ניתוח, מאפשר ירידה מהירה במשקל, באופן אמין, מפוקח ובריא. הבלון המתכוונן ממלא את הקיבה באופן מבוקר, מאט את קצב ההתרוקנות וכך יוצר תחושת שובע ומאפשר ירידה מהירה במשקל, במקביל לשינוי הרגלים וליצירת אורח חיים בריא. למידע נוסף – מלאו את פרטיכם בתחתית הכתבה – וניצור איתכם קשר.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: