> כל האמת על ירידה מהירה במשקל - אופטימל לייף

כל האמת על ירידה מהירה במשקל

ירידה מהירה במשקל

רבים מהמתמודדים עם השמנת יתר חולמים לרדת במשקל – ומהר, אבל דיאטות לירידה מהירה במשקל לא תמיד יעזרו לכם להשיג את המטרה. מה כדאי לדעת כשרוצים לרדת במשקל – ומהר? הפרטים – בכתבה

אם אתם מתמודדים עם השמנת יתר, יש לשער שגם לכם יצא להיחשף לפרסומות, לקמפיינים והבטחות, למגוון דיאטות שיכולות לעזור לכם להפחית במשקל במהירות. מטרתן של דיאטות המבטיחות ירידה מהירה במשקל יכולה להיות לסייע לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם, או להגיע במראה משודרג לאירוע חשוב כמו חתונה.
ישנם הרבה מאד מוצרים וקמפיינים פרסומיים שמבטיחים ירידה מהירה במשקל באמצעות דיאטות קיצוניות. עם זאת, חשוב לדעת, שרובם לא יומלצו לכם על ידי רופאים ותזונאיות מנוסים. בחלק מהמקרים, ביצוע של דיאטה מהירה עלול אף לסכן את בריאותכם בצורה ממשית. גם אם בריאותכם לא תיפגע, עדיין הסיכוי שדיאטה לירידה מהירה במשקל, לא תעזור לכם לשמור על משקל נמוך לאורך זמן.

דיאטה לירידה מהירה במשקל – מציאות לעומת הבטחות

דיאטות מהירות מבוססות בדרך כלל על עקרונות לא בריאים כמו צמצום קיצוני בכמות המזון הנצרכת ללא בקרה או הדרכה, היצמדות למספר מצומצם מאד של מזונות, או שימוש בתוספים שגורמים בעיקר להפחתת נוזלים (למשל באמצעות חומרים משלשלים). כאשר אנו מפחיתים משקל רב תוך זמן קצר, המשמעות היא בדרך כלל שאנו מאבדים לא שומן מיותר, אלא נוזלים ומסת שריר, שכן שריפת שומן לוקחת זמן, ואילו שריר שוקל יותר, והנו הראשון שגופנו ניגש לפרק כשהוא מזהה מצוקה.
בנוסף, חשוב לדעת שכאשר הגוף שלנו מאבד משקל רב תוך זמן קצר בגלל שימוש בדיאטה שמבוססת על תזונה חריגה, הדבר עלול לפגוע בחילוף החומרים שלו ולצמצם את צריכת האנרגיה העתידית, ובכך לגרום לקושי לטווח ארוך בשמירה על משקל מאוזן. לפיכך, כל הבטחה לדיאטה מהירה וקיצונית שמבוססת על שינויים קיצוניים בתזונה הרגילה שלכם, ללא הדרכה מקצועית, עלולה בהחלט לגרום לכם לעלייה במשקל לטווח הארוך.

ירידה במשקל – בדרך הנכונה

אז מה עושים? התשובה היא אימוץ של אורח חיים בריא ומאוזן, בהתאמה אישית. אנו מציעים תכנית מפורטת, מגוונת ומבוססת – שמותאמת לכל אחד באופן אישי, ומאפשרת לו לבנות אורח חיים מסודר, שמשלב בין תזונה איכותית ובריאה לבין התמודדות עם הסוגיות הנפשיות שכרוכות באכילה המובילה להשמנה. לצד אלו, אנו מספקים גם יעוץ לפעילות גופנית.
במידת הצורך, ניתן לשקול גם שימוש באמצעי כגון בלון הרזיה ספאץ, שמאפשר להקל על ההתמודדות ומסייע להפחתה במשקל באופן מהיר – בצורה מבוקרת ועם תמיכה. הבלון שמוכנס לגוף ללא ניתוח, מאפשר להגיע לתחושות שובע ולצמצם את צריכת המזון. הוא מסייע בירידה מהירה ומאוזנת במשקל, וביחד עם שינויים בהרגלי החיים, מסייע לאנשים רבים המתמודדים עם השמנת יתר ועם תחלואה נלווית, לרדת במשקל עשרות קילוגרמים ולשנות את חייהם.

למידע נוסף, מלאו את פרטיכם בטופס, וניצור איתכם קשר.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: