> הצרת היקפים עם בלה קונטור | אופטימל לייף

הצרת היקפים עם בלה קונטור

הצרת ההיקפים והטיפול בצלוליט באמצעות מכשיר הבלה קונטור הוכחה כשיטת טיפול יעילה ביותר להשגת תוצאות מצוינות ללא ניתוח. שאיבת שומן ללא ניתוח הוא מושג מקובל היום כדי להגדיר את הטיפול במכשיר אולטרה סאונד הפועל בטכנולוגיה מתקדמת ומהווה פריצת דרך מדעית בתחום חיטוב הגוף.

בלה קונטור היא שיטה המבוססת על תהליכים המתרחשים בגוף באופן טבעי, כאשר מכשיר הבלה קונטור מסייע לגוף להפטר מהשומנים המצטברים באזורים הבעייתיים. בתהליך הדרגתי של מספר טיפולים באזור הנבחר, נעלם השומן ובאזור ניכרת הצרה של היקפי הגוף, כל זאת ללא ניתוח, ללא כאב וללא הסיכונים ותופעות הלוואי הקשורות לניתוח.  הטיפול עם בלה קונטור מצריך אומנם מספר טיפולים אבל יתרונו הוא שהוא יכול לשפר גם את  מירקם העור והצלוליט – תוצאה שאינה יכולה להיות מושגת בניתוח שאיבת שומן.

למי זה מתאים ?
חשוב לציין כי הטיפול עם בלה קונטור אינו מיועד לאנשים הזקוקים להרזיה בכל חלקי הגוף, אלא לאנשים המעוניינים להעלים מצבורי שומן, אשר אינם יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית כגון: בטן, מותניים, ירכיים פנימיות וחיצוניות, ישבן, צידי הגב והזרועות. הטיפול אינו דורש שימור והוא מתאים הן לנשים והן לגברים להצרה ועיצוב, ולשיפור מרקם העור ומראה הצלוליט.  בלה קונטור היא השיטה היחידה בה למתאימים לטיפול ניתנת התחייבות לתוצאה – או החזר כספי.

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: