> הצרת היקפים בבטן, הצרת היקפים במותניים- ללא כאב

הצרת היקפים בבטן

הצרת היקפים בבטן, הצרת היקפים במותנייםאחת השיטות הנפוצות ברפואה האסתטית בשנים האחרונות היא הצרת היקפים. הצרת היקפים בבטן וכן גם הצרת היקפים במותניים, מהווים פתרון מושלם לכאלה אשר אינם סובלים מהשמנת יתר, אולם רוצים לחטב ולהדק את גופם. וכל זאת במהירות וכמעט ללא כאב.

הצרת היקפים אפשרית כיום בפעולה פשוטה וקלה הודות להתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות. התפתחות זו מאפשרת לנו לבצע פיסול ועיצוב לחלקים ספציפיים בגוף, כמו הבטן והמותניים, וכל זאת במספר פעולות זריזות ופשוטות אחריהם ניתן לחזור ישירות לשגרה.

הצרת היקפים מתאפשרת באמצעות מכשיר אולטרה סאונד מתקדם אשר פועל מעל פני העור ומתמקד רק ברקמה השומנית של העור שלנו. המכשיר מאפשר טיפול נקודתי על פי צורך ואף הוכח כיעיל לחיטוב הגוף, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט.

באמצעות  Bella Contour, ניתן לפתור את בעיית השומן העקשן בעזרת פתרון לא פולשני ומוכח מדעית. בלה קונטור הוא מכשיר יחידי מסוגו המאושר על ידי ה-FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקני), ה CE ומשרד הבריאות – מה שמבטיח את יעילותו ואת אמינותו.

BellaContour מבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד מתוחכמת, ומשיג תוצאות מצוינות בחיטוב הגוף. בתוך 8-16 מפגשי טיפול (תלוי באזור הטפול) תאי השומן יצטצמו והעור יראה מוצק ובריא יותר.

הצרת היקפים במותניים

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לכם להיפטר מה”צדדים” אשר אימונים רבים ודיאטות שונות לא הצליחו להעלים עד היום, שכן הצרת היקפים במותניים הפך להיות אחד הטיפולים הנפוצים והמבוקשים שלנו.

לנו באופטימל המרכז לרפואה אסתטית ניסיון רב ועשיר בטיפולי הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור. לאחר מאות לקוחות מרוצים ומיליונים של חסידי השיטה ברחבי העולם, ניתן להיות בטוחים- הורדת הצדדים המעצבנים שלא הרפו מכם והשגת הגוף אותו תמיד רציתם, נמצא עכשיו בהישג יד יותר מתמיד.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: