> הצלחתי להפחית 30 ק"ג תוך שנה - אופטימל לייף

הצלחתי להפחית 30 ק”ג תוך שנה

לפני ואחרי - בלון הרזיה ספאץ

מיכל סגור- עורכת דין מצליחה להפחית 30 קג עם בלון קיבה ספאץ. מיכל, בת 40, נשואה ואמא לשתי בנות, אשר שוקדת בימים אלו על הדוקטורט שלה במשפטים, הפחיתה במהלך 11 החודשים כ 30  ק”ג באמצעות הבלון המתכוונן ספאץ. הצלחה מסחררת המהווה ירידה של 132% מהמשקל העודף.

מיכל מספרת על התהליך:
“אחרי שניסיתי הכל כמעט, כדורים, דיאטות, שומרי משקל, חלי ממן, אפילו את הספריי, הכל מהכל, אמרתי שאני רוצה משהו יותר.. קראתי על זה באינטרנט זה נשמע לי טוב, אמרתי שאני הולכת על זה וזהו. את התמיכה לתהליך קיבלתי מהמשפחה, בעיקר מבעלי היקר וגם מהבנות שלי.

על ההשתלת הבלון בקיבה

להפתעתי הרבה, השתלת הבלון זו פעולה קצרה, 10 דקות- רבע שעה והייתי בחוץ, טשטוש ולא הרדמה, פשוט תענוג, זה היה ממש כיף. נכון שבמשך 4-5 ימים הרגשתי חולשה, אני לא מאלו שחזרו יום למחרת לעבודה. בסה”כ התהליך היה מעבר לזה שהוא היה  מאתגר, היה כיף לראות אותי  כל שבוע יורדת ויורדת היה קל, היה קל, היה מדהים, פשוט קיבלתי את עצמי חדשה לחלוטין. מיכל החדשה.

שינוי הרגלים

שי הדיאטן מדהים, פשוט בנאדם מדהים. מקצועי, אדיב, קודם כל הווטסאפ והודעות בלי סוף. מה קורה, איך את מסתדרת,  איך הולך, מה אכלת, תרשמי לי, תחזרי אלי ותגידי לי. הוא פשוט 24/7 עם האצבע על הדופק, אכפת לו הוא מתעניין, חשוב לו, הוא כל כולו תמיכה של 100 אחוז. כדי לשמור על התוצאות, אני ממשיכה  עם הדיאטן שנה נוספת – אמשיך להגיע אליו אחת לשבועיים.

התחלתי לעשות ספורט פעמיים בשבוע, למודי טניס בקבוצת מבוגרים. פשוט לנסות להמשיך להתמיד. אני מניחה שבמהלך במהלך השנה, כן הצלחתי לסגל לעצמי את הבחירות הנכונות בכל הקשור לתזונה ואני מקווה ומאמינה שאני אמשיך.

התהליך היה שווה לגמרי,  זה ממש פשוט לקבל מיכל חדשה.
היכולת שלי להיכנס לחנויות כמו “קסטרו”  כמו “ברשקה” , דבר שחוץ מ”ג’אמפ” ו”מתאים לי” לא הייתי נכנסת לשום חנות. לקח לי את הזמן לאזור את האומץ להיכנס לחנויות האלו, אבל היום אני נהנית מחוית קניה, דבר שלא היה לי בחיים.

אני פשוט מאושרת. מאושרת מהתהליך וממה שהגעתי אליו ומקווה שאצליח לשמור עליו.

(כדי לראות סרטון של מיכל לפני הבלון – חפשו ביוטיוב “מיכל סגור”)

 

רוציה גם לרדת במשקל ללא ניתוח? השאר/י פרטים  3320*

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: