> הסרת כתמי שמש וגיל - פגמנטציה | אופטימל

הסרת כתמי שמש וגיל

טיפול הסרת כתמי שמש וגיל

נזקי עור כמו כתמי שמש וגיל (פיגמנטציה) הם מטרד אסתטי לא נעים. 

הטיפול בכתמים באופטימל יחזיר לעורכם את האור. מדובר על טיפול בטוח ויעיל, וללא כאבים, ללא הרדמה ללא פילינג וללא ניתוח.

נזקי שמש, סימני גיל ואורחות החיים בישראל מזרזים את תהליך הזדקנות עור הפנים והצוואר. במשך השנים מופיעים פגמים אסתטיים כמו: עור נפול, עייף וחסר ברק ,פיגמנטציה, וקמטוטים באזורים שונים בפנים.

הטיפול מתחיל באבחון הבעיה ובבחירת הפתרון המתאים לה. הפתרון יכול להיות שילוב של שיטות שונות. אופטימל חרטה על דיגלה את רעיון התאמת הטיפול לצרכי הלקוח. אנו מציעים טיפולים חדשניים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הנועדים לשמר את מראה נעורינו ולעכב את התבגרות העור.  אנו מציעים מגוון טיפולים בהתאם לצרכים האישיים!

כתמי-שמש וגיל ופגעי פיגמנטציה נוצרים כאשר ישנה הצטברות מוגזמת של מלנין (החומר הצובע את העור ויוצר את הכתמים).

הטכנולוגיה של הסרת כתמי עור מבוססת על גלי אור הנספגים בריכוזי המלנין, מפרקים אותם ומאפשרים למערכת הסינון הטבעית של העור לסננם ולהעלימם. טכנולוגיה מתקדמת מספקת פתרון לא פולשני, אמין ובטוח להעלמת כתמי פגמנטציה מכל אזור בגוף:  מאזור הפנים והצוואר או/ו אזור הידיים ושאר חלקי הגוף.

טכנולוגיית אילוס ELOS היא טכנולוגיה חכמה אשר חודרת לשכבה הפנימית של העור בלי לפגוע בשכבה העליונה. היא מבוססת על גלי אור הנספגים בריכוזי המלנין, מפרקים אותם ומאפשרים למערכת הסינון הטבעית של העור לסננם ולהעלימם. רוב הפגמים ניתנים להסרה בטיפול אחד או שניים, אם כי ייתכנו מקרים של כתמים ברבדים עמוקים יותר שידרשו מספר טיפולים נוספים. לאחר הטיפול ייתכנו גירוי והתכהות של העור, אך בתוך שבועיים העור נרגע ומתקבלת התוצאה המבוקשת.

הטיפולים מתבצעים אחת לחודש-חודשיים בהתאמה אישית למטופל ע”י רופאים מנוסים. בתום כל טיפול ניתן לחזור במהירות לפעילות רגילה ללא תקופת החלמה ממושכת. בסוף סדרת הטיפולים התוצאה המתקבלת נשמרת לאורך זמן .

כשזה נוגע לבריאות ולאיכות החיים שלכם – אל תתפשרו! 

  • לפני כל טיפול תעברי אבחון על-ידי רופא מנוסה שיאבחן ויתאים את סוג הטיפול הנדרש.
  • הבדיקות והטיפולים מבוצעים רק בידי רופאים בעלי נסיון רב שנים בסטנדרטים בלתי מתפשרים בכל הנוגע לאיכות הטיפול.
  • המכשור מאושר על-ידי ה- F.D.A ומשרד הבריאות הישראלי.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: