> המסת שומן ללא ניתוח | אופטימל לייף

המסת שומן ללא ניתוח

ניתוח שאיבת שומן נתפס בעיני רבים כאופציה המהירה והקלה ביותר לחיטוב הגוף. אולם ניתוח זה נושא סיכונים רבים ואי נוחות. רבים מהאנשים לא יהיו מוכנים לסבול את הפולשנות הכרוחה בניתוח בהרדמה מלאה, את הסיכונים וזמן ההחלמה הארוך הקשור לתהליך, ולמרות התוצאות המרשימות, יעדיפו אפשרויות פחות פולשנית לחיטוב ופיסול הגוף ועם פחות תופעות לוואי. כתוצאה מכך התפתחו טכניקות להמסת שומן ללא ניתוח.

המסת שומן ללא ניתוח המושגת באמצעות מכשיר האולטרה סאונד בלה קונטור, פועלת בטכנולוגיה מתקדמת ומהווה פריצת דרך בתחום חיטוב הגוף. הטיפול גורם להצרת היקפים ולטישטוש הצלוליט – בשיטה שהוכחה כשיטת טיפול יעילה ביותר להשגת תוצאות מצוינות ללא ניתוח.

בלה קונטור היא שיטה המבוססת על תהליכים המתרחשים בגוף באופן טבעי.
מכשיר הבלה קונטור מסייע לגוף להפטר מהשומנים המקומיים המצטברים באזורים הבעייתיים. בתהליך הדרגתי של מספר טיפולים באזור הנבחר, נעלם השומן והיקפי הגוף מצטמצמים. כל זאת ללא ניתוח, ללא כאב וללא הסיכונים ותופעות הלוואי הקשורות לניתוח.  הטיפול עם בלה קונטור מצריך אומנם מספר טיפולים אבל יתרונו הוא שהוא יכול לשפר גם את  מירקם העור והצלוליט – תוצאה שאינה יכולה להיות מושגת בניתוח שאיבת שומן.

באופטימל ניתן לבצע טיפולי בלה קונטור לפני ואחרי שאיבת השומן. תוספת אשר הוכחה כמשפרת את זרוז ההחלמה משאיבת השומן.

למי זה מתאים ואיפה?
חשוב לציין כי הטיפול עם בלה קונטור אינו מיועד לאנשים הזקוקים להרזיה בכל חלקי הגוף, אלא לאנשים המעוניינים להעלים מצבורי שומן, אשר אינם יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית כגון: בטן, מותניים, ירכיים פנימיות וחיצוניות, ישבן, צידי הגב והזרועות. הטיפול אינו דורש שימור והוא מתאים הן לנשים והן לגברים להצרה ועיצוב, ולשיפור מרקם העור ומראה הצלוליט.  בלה קונטור היא השיטה היחידה בה למתאימים לטיפול ניתנת התחייבות לתוצאה – או החזר כספי.


מחקר רפואי על בלה קונטור נערך במרכז הרפואי הדסה. המחקר בדק האם ניתן להשפיע על תהליך פירוק השומנים בגוף בעזרת טכנולוגיית אולטרה סאונד.

במחקר חלק מהמשתתפים עברו סדרת טיפולים במכשירי 'בלה קונטור' – המאפשר זירוז פירוק שומנים באזורים נבחרים. קבוצת הביקורת עברה טיפול המדמה שימוש במכשיר, אך ללא הפעלת אולטרה סאונד על הגוף.

גופם של המשתתפים במחקר נוטר, כדי לבדוק האם צריכת השומנים שלהם השתנתה בעקבות השימוש במכשיר.

הסיבה למחקר התעוררה לאחר שמכשירי 'בלה קונטור' הוצבו במרכזי "אופטימל" ורעיון פעולתם עורר את סקרנותם המדעית של חוקרי בית החולים הדסה.

תוצאות המחקר קבעו כי לאחר טיפול בבלה קונטור יש שינו בהרכב "הדלק המטבולי" – הגוף עובר שינוי פזה מטבולית – והוא ועובר לצרוך שומנים במקום

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: