> הורדתי את הסכרת ואת כמות התרופות - אופטימל לייף

הורדתי את הסכרת ואת כמות התרופות

השתלתי את הבלון לקיבה באוגוסט 2015. מאז השלתי 18% מהמשקל הכללי שלי ורמות הסוכר שלי ירדו משמעותית. הפרוצדורה הייתה קלה. אחרי 30 דקות שינה התעוררתי והלכתי לקניות עם בעלי.

במשך 4-5 ימים ראשונים חשתי חולשה, ובמהלך ימים אלו בהדרגה התחזקתי וחזר אלי  התאבון.

כיום (מרץ 2016), 7 חודשים אחרי הפרוצדורה, אני בכושר מצוין, עושה כושר באופן קבוע ובקושי מרגישה את הבלון.

אני במעקב אישי מול אנשי הצוות של אופטימל כדי להבטיח שהרגלי האכילה שלי ישארו איתי גם לאחר שיוציאו את הבלון. אני מאוד שמחה על החלטתי לעשות את הפרוצדורה. אני שבעת רצון הן מהתוצאות והן מהצוות  המטפל באופטימל.

באוגוסט 2016 הוציאה אוליביה את הבלון לאחר ירידה של כ 17 ק”ג.
בתחילת 2018 אוליביה דיווחה לדיאטנית שלה שהיא עדיין שומרת על המשקל מאז הוצאת הבלון.

I had the balloon implant through Optimal at the beginning of August 2016. Since then I have lost about 18% of my total body weight and my blood sugar levels have dropped considerably.

The procedure was as easy as I was informed – I fell asleep and 30 minutes later woke up and went shopping with my husband. After the procedure I found myself quite weak for about 4-5 days, after which my strength and appetite slowly returned..

Today  (March 2016) I am in great shape, working out as usual, and can barely feel that the balloon is still there.

I am working with the Optimal team on ensuring that changes in my eating behavior will remain with me once the balloon is removed.  I am really happy that I decided to go ahead with this procedure.

Both the results and the support team at Optimal have been wonderful.

צפו בסרטון כדי לראות את אוליביה ולשמוע על הצלחתה (1year after):

אוליביה בת 56, נכנסה להליך כשהייתה כמעט 80 ק”ג. כיום, שנה לאחר תחילת הטיפול – שוקלת 62.5 ק”ג – כמעט המשקל שהייתה בו כשנכנסה להריון עם הבת הראשונה.

אוליביה מספרת על הטיפול לאחר שנה מתחילתו:

“ניסיתי הרבה דברים. הניסין האחרון היה להתקבל לניתוח שרוול. היום אני מאוד מרוצה שלא קיבלו אותי לניתוח שרוול. אני חושבת שהבלון התאים לי אישית הרבה יותר מאשר ניתוח”

כולם פה מדהימים ואין לי מילים אחרות, אני רגילה לטיפול של קופת חולים, פתאום אני חווה טיפול פרטי, טיפול של אכפתיות, אני חייבת לציין שמירה הדיאטנית שלי הייתה מעל ומעבר. דואגת, אישית, אכפתית. כל הצוות פה היה תמיד נחמד, מוכן לעזור. אין מילים.

כבר המלצתי על הפרוצדורה הזו לכמה אנשים שאני מכירה. הדבר היחיד שאני כן אומרת זה שזה לא נס, ומישהו שלא מוכן לעבוד שלא יחשוב שאוקי, את עושה בלון ואת מרזה וזהו זה. זה לקח זמן, זה דרש עבודה ושיתוף פעולה מצידי, אבל אני מבסוטית מהתוצאות.

ועכשיו כשאת אחרי הבלון מה יעזור לך לשמור על התוצאות אוליביה?

א- יש כמה דברים, קודם כל התמיכה ממשיכה.

ב- אני חושבת שהצלחתי לשנות את הרגלי האכילה שלי, בעזרת הצווות, במידה ניכרת, כמעט לגמרי,  כי לגמרי אי אפשר.

ג- והדבר האחרון זה הפחד, אני לא רוצה לחזור למידה שהייתי. אז אני צריכה לחשוב על זה כל פעם אני מכניסה משהו לפה, “אוליביה – את רוצה לחזור לאיפה שהיית כן או לא?

דרך אגב, חשוב לציין שעם הבלון הורדתי את הסכרת שלי במידה ניכרת. נכנסתי לפרוצידורה עםHbA1C  (רמת סוכר)  של 7.9 והיום הוא  HbA1C 5.5  אני חושבת שזה מדהים, הורדתי את כמות התרופות, אני מקווה בקרוב להוריד לגמרי אינסולין.

– אז אלו החדשות הכי טובות שמעבר לרווח האסתטי, אנחנו בעצם מרווחים את הבריאות שלנו בחזרה.

השאר/י פרטים למידע נוסף אודות הטפול עם בלון הקיבה ספאץ באופטימל 3320*

 

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: