> הדיאטות של הסלבס - אופטימל לייף

הדיאטות של הסלבס

דיאטות של הסלבס

איך בר רפאלי חזרה לגזרתה החטובה אחרי הלידה? מה הטיפים של היידי קלום וקנדל ג’נר לירידה במשקל? הכירו כמה מהדיאטות הייחודיות של הסלבס

למרות שהם מתאמצים מאד להציג תדמית נוצצת, גם סלבס סובלים לפעמים מקשיים ומאתגרים כמו כולנו. אחרי הכל, אף אחד לא עושה להם הנחת סלב קלורית. כיום כולנו אמנם מצטלמים ללא הרף, אך ידוענים, שעבודתם היא להצטלם או להופיע מול קהל, מתנסים לעתים בשיטות הרזייה מעניינות, שונות ומשונות כדי להשיל קילוגרמים עודפים. הנה כמה מפורסמים שהשילו עודפי משקל – והשיטות שלהם:

אדל ודיאטת סירטפוד: הזמרת הבריטית העגלגלה אדל תמיד נשבעה שהיא יוצרת מוזיקלית ולא דוגמנית ולכן אין לה שום כוונה לרדת במשקל, אבל גם היא נכנעה לצו הרזון וירדה 14 קילו. איך? היא וויתרה על התחביב האנגלי – 20 כוסות תה ממותקות בכל יום, כמו גם על אלכוהול וסיגריות והוסיפה לסדר היום שלה הליכה מתונה. בנוסף היא פנתה לעזרת דיאטת הסירטפוד, שכוללת שימוש בתרכובות כימיות שמפעילים את הגנים ה’רזים’ בגוף האדם.

בר רפאלי ודיאטת הזון: ולאחת משלנו – בר רפאלי הצליחה לחזור לגזרתה החטובה במהרה אחרי הלידה. איך היא עשתה את זה? קודם כל היא השתמשה בשיטה המונעת – הקפידה לעלות במשקל בצורה מתונה במהלך ההיריון, ומעבר לזה המשיכה במשטר האימונים שלה (בהתאמה, כמובן) במהלכו. האימונים סייעו לה לשמור על חילוף חומרים גבוה ועל מסת השריר בגוף. את התזונה שלה היא הסדירה בשיטת הזון – שיטה שמתבססת על ארוחות מאוזנות כשכל ארוחה כוללת 40% פחמימות, 30% חלבון ו- 30% שומן, מה שאומר שמותר לה לאכול הכל כל עוד היא שומרת על היחס הנכון בין המרכיבים בארוחה. ואם להיתלות באילנות מאמריקה, על התזונה הזאת שומרים גם בראד פיט ודמי מור.

קנייה ווסט ויום השקר: ומי שבעניין של אימונים קצת יותר מאומצים יכול לבחור בדיאטה של קניה ווסט, ג’סיקה סימפסון, ואלישיה קיז: חמש ארוחות בריאות בכל יום, ויום ‘שקר כלשהוא’ אחד שבו מותר להם לאכול מה שהם רוצים! במקביל הם מתמסרים לחמישה אימונים אינטנסיביים בכל שבוע של 25 דקות כל אחד.

גווינת’ פלטרו ודיאטת הרו פוד: מי שחפץ בטיהור הגוף יוכל לאמץ את מערך התזונה של גווינת’ פלטרו, קייט בלנשט, קייט מוס, שמגבילים את עצמם למאכלים לא מבושלים בלבד. ההיגיון: בישול הורס את האנזימים באוכל שמסייעים לעיכול. אם תלכו על זה מותר לכם לאכול פירות, ירקות, אגוזים, פירות ים, מיצים טבעיים כל דבר אחר שהגיע מהטבע ולטבע ישוב – בתנאי שלא בושל או חומם יתר על המידה.

טיפים לירידה במשקל מהסלבס: היידי קלום ממליצה להתאמן עם עוד מישהו כדי לא לוותר, דניאל קרייג ויתר לגמרי על הפחמימות והתמקד בחלבונים כדי להכין את עצמו לסרטי ג’יימס בונד, קלואי קרדישיאן ויתרה לגמרי על מוצרי חלב, קנדל ג’נר פותחת את היום עם כוס תה וקייט הדסון פשוט רושמת כל דבר שהיא אוכלת לפני שהיא אוכלת אותו.

בלון קיבה

עם כל הכבוד לדיאטות של הסלבס, כשרוצים לרדת במשקל, לא מומלץ לאמץ דיאטות גחמניות או משונות, אלא ללמוד לאכול נכון ולאמץ אורח חיים בריא, בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. אנחנו באופטימל לייף מציעים ליווי לירידה במשקל הכולל מערך תזונאים עוטף, ליווי בתחום הכושר – ועד שימוש בבלון קיבה ספאץ הייחודי וניתוחים בריאטריים. אנו מתאימים לכל מטופל את הפתרון המתאים בו ומלווים אותו לאורך זמן, כדי לעזור לו להשיג ירידה בריאה ויעילה במשקל, ולשמור עליה.
למידע נוסף – מלאו את פרטיכם ונשמח ליצור עמכם קשר.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: