> ד"ר ג'פרי ברוקס - אופטימל לייף

ד”ר ג’פרי ברוקס

ד"ר ג'פרי ברןקס

ד”ר ג’פרי ברוקס  Jeffrey S. Brooks, MD
מומחה בהפרעות מערכת העיכול – מומחה באנדוסקופיה בריאטרית וגסטרואנטרולוגיה, עם ניסיון קליני של מעל 25 שנים. פיתח את בלון הקיבה ספאץ לטיפול בהשמנת יתר ללא ניתוח- הבלון המתכוונן היחיד עם אישור השתלה לשנה.

ד”ר ברוקס סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ניו יורק. עם סיום התמחותו ברפואה פנימית (1983) התמחה בגסטרולוגיה ומחלות כבד(1985). במהלך השנים עבד בבתי חולים בניו יורק – ארה”ב ובקליניקה פרטית.

תוך כדי עבודתו כרופא, הקים חברה שהחלה בפיתוח בלון גסטרולוגי לטיפול בהשמנת יתר ללא ניתוח – הנקרא “בלון Spatz“. לצד עבודתו במחקר על הבלון, עבד ד”ר ברוקס כמומחה להפרעות מערכת העיכול (גסטרולוג) במחלקה הגסטרולוגית בתל השומר (2006-2009), ובמקביל שימש כמומחה במספר בתי חולים בארה”ב.

מאז 2010  מבצע ד”ר ג’פרי ברוקס הדרכות ברחבי העולם ומלמד רופאים לבצע השתלות של “בלון ספאטצ”  – “בלון תוך קיבתי מתכוונן” פרי פיתוחו לטיפול בהשמנת יתר  ללא ניתוח.

הטיפול הבריאטרי ללא ניתוח, עם הבלון המתכוונן, מבוצע כיום ב 50 מדינות ברחבי העולם כולל אסיה, אירופה, אפריקה, קנדה, מרכז אמריקה, דרום אמריקה, המזרח הרחוק ואוסטרליה.

Adjustable Intragastric Balloon – זהו בלון מתכוונן, עם מבנה חלק שיכול להשאר בקיבה שנה שלמה.  במהלך שנת הטיפול, ניתן לנפח את הבלון עוד בכדי לכוון את נפחו לגודל הקיבה, בעודו בתוך הקיבה להפיק עוד ירידה במשקל.

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: