> בלון בריאות - אופטימל לייף

בלון בריאות

בלון בריאות – כך אני מתייחס לבלון ספאץ. אסביר מדוע:

מאז הכנסת הבלון עברו 3 חודשים ואפשר לומר שנהייתי בן אדם אחר לאחר שהורדתי 26 ק”ג ממשקל גופי!

כיצד השינוי מתבטא?
ובכן בדיקות הדם שלי השתפרו ללא היכר, ירד הכולסטרול, הסוכר, השומנים בדם ותפקודי הכבד תקינים. כבר אין לי צורך לקחת את התרופות שלי לאיזון לחץ דם מאחר וכיום הוא תקין. בנוסף לכך אני מרגיש הרבה יותר חיוני וטוב, יותר קל לי ללכת ואפילו התחלתי לרוץ ולהרים משקולות!

חשוב לציין כי הסבירו לי היטב לפני הפרוצדורה שהבלון אינו קוסם! הבלון הוא אמצעי שעוזר למנוע אכילה בכמויות גדולות. כמובן שצריך כח רצון ולהיצמד להנחיות של הצוות המקצועי ובמיוחד לתכנית של הדיאטן, שכוללת אכילה מבוקרת ופעילות גופנית. אבל הבלון מסייע מאוד.

אם מיישמים את הגישה הזאת בקפדנות יש הצלחה!

הבלון שונה משאר התוכניות שניסיתי כמו פורמולות, קפסולות, מדבקות שכמובן לא עזרו. אכן בבלון בסך הכל יש גוף זר שמפריע לאכול מה שרוצים ויש תזכורת מאוד יעילה ומתמדת שאי אפשר להתעלם ממנה.

בחרתי באופטימל, כי דבר ראשון, בראש הצוות עומד הד”ר הנפלא ד”ר ג’פרי ברוקס, אשר קשוב בכל עת לכל שאלה, בעל יחס אדיב ומומחיות גדולה. בנוסף לכך הוא היחיד שיש לו את בלון הספאץ. הווה אומר שאפשר להגדיל את הבלון לאחר כמה חודשים לפי הצורך.

בנוסף לכך, כל מי שסובב סביב הד”ר, כל צוות אופטימל, הוא נפלא מאוד! המנהלת סיגל, הפסיכולוגית לינדה כולם מקסימים. כאן המקום עבורי להדגיש במיוחד אדם נהדר, שי הדיאטן שבלעדיו לא הייתי מגיע להישגים אלו! שי בן אדם מקסים וגם תוכנית התזונה שלו, אשר חשוב מאוד להצמד אליה, היא נהדרת. בנוסף לכך מקפיד שי כל הזמן להתעניין במצבו של המטופל, ומדריך אותו בצורה שלא תתואר! העצות שלו הם מאוד יעילות! בנימה אישית אני מצפה לפגישות מעקב איתו, מכיוון שעוזרות לי מאוד.חשוב לי גם לספר שאיני נשקל בבית אלא רק בפגישות עם שי שזה בפני עצמו אתגר גדול.

הגיעה הזמן לסיים ואני מאחל לכל מי שקורא מכתב זה שיקח החלטה וילך על זה! שיהיה לו תועלת מרובה והעיקר אצל ד”ר ברוקס.
כאחד שהתנסה שיהיה לבריאות!   (י.ג.)

    לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: