> אודות אופטימל - המרכז לרפואה אסתטית ולאיכות חיים

אודות

אופטימל- המרכז לרפואה אסתטית

"אופטימל איכות חיים" – מרכז לרפואה אסתטית ולאיכות חיים המציע לכם מגוון טיפולים בהשמנה ובחיטוב הגוף. 

"אופטימל" הוקמה ב 2010, ועוסקת במגוון תחומים הנוגעים לתחומי האסתטיקה, ההרזיה ואיכות החיים. לאחרונה מתמקד המרכז בטיפולי הרזיה עם בלון קיבה "ספאץ" לטיפול בהשמנת יתר, מתיחת בטן לאחר הרזיה, שאיבת שומן, המסת שומן והצרת היקפים,  לצד תמיכה וליווי של דיאטנים קליניים לשמירה על התוצאות.

אנו צועדים עם הקדמה הטכנולוגית ושואפים לעזור לכם לממש את השאיפה לשמור על איכות חייכם – כדרך חיים,  להראות טוב בכל גיל, ולהשאר "צעיר לנצח". 

למה אופטימל ? 

  • אנו מציעים סל פתרונות שיגרום לך להראות טוב יותר וישפר את איכות חייך
  • הטיפולים מתבצעים ע"י צוות רופאים ומטפלות בעלי נסיון בתחומם.
  • במרכז ישנם מגוון מכשירים ייחודיים מקדמת הטכנולוגיה.
  • כל המכשור הרפואי והחומרים בהם משתמשים בעלי אישור FDA
  • המרכז בפיקוח רפואי מלא, ובסטנדרטים מקצועיים בילתי מתפשרים
  • צוות אופטימל יענה לכל שאלה באדיבות ובמיקצועיות וילווה אותך לאורך כל טיפול.

המרכז לטיפול בהשמנת יתר באופטימל

כרבע מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל סובל מהשמנה. מאחר והתפיסה העדכנית רואה את ההשמנה כמחלה רב מערכתית, יש מקום לגשת ולטפל בה בגישה טיפולית המערבת מגוון ורמות שונות של פתרונות בהם עוסקת אופטימל הכולל :

בלון קיבה ספאץטיפול התערבותי של בלון הרזיהבלון הרזיה מתכוונן ספאץ לשנה של הקטנת נפח הקיבה לירידה במשקל ולהטמעת הרגלים חדשים

שינוי הרגלים פסיכולוגים ומטפלים לשינוי הרגלי תזונה, אישי או קבוצתי

שינוי תזונתי 40 דיאטניות קליניות בפריסה ארצית המלוות כל תהליך תזונה או התערבות, ליצירת שינוי והצלחה לאורך זמן .

בדיקת שינה ידוע כי השמנה גורמת לדום נשימה בשינה ולמחלות נלוות נוספות. איפה את/ה נמצא במעגל הזה ?

הגברת הפעילות הגופנית מערך ארצי של 180 מדריכי כושר אישי עד הבית  

טיפול תרופתי תרופות / זריקות הרזיה המאושרות ע"י משרד הבריאות

טיפול פולשני של ניתוחי בריאטרי ניתוח שרוול, מעקף קיבה, טבעת

התסכול שבטפול בהשמנה הוא שמה שהמצליח אצל אחד, לא בהכרח עושה את העבודה אצל אחר… לפעמים זה מייאש, על כן השיקולים בבחירת הטיפול המיטבי צריכים לקחת בחשבון את משקלו של המטופל הסיבות להשמנה והיכולת והמסוגלות לשינוי הרגליי החיים לשארית החיים.

לכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע !  רופאים כירורגים, פנימאים, גסטרואנטרולוגים, אנדוקרינולוגים בכירים וכ – 40 דיאטניות קליניות בפריסה ארצית עומדים באופטימל לרשותך עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על מנת להתאים לך את הפתרון האישי, הטיפולי שיניב תוצאות ויעבוד לכמה שיותר זמן.

המרפאות המרכזיות : רמת גן, ירושלים, חיפה.  ופריסה של כ – 40 נקודות שירות ברחבי הארץ

חזון השירות של אופטימל

אנו עושים כל מאמץ להמשיך ולשפר את השירותים, לצד טכנולוגיות מתקדמות, תוך הצבת רמה מקצועית גבוהה והקפדה על שירות איכותי לרווחת המטופלים ולאיכות חייהם.

הקדמה הטכנולוגית לא רק העלתה את תוחלת החיים שלנו, היא גם יצרה שאיפה בקרבינו להשאר "צעירים לנצח" והרצון לשמור על היופי ועל איכות החיים – כדרך חיים.

הרופאים המומחים שלנו, עתירי הניסיון, עובדים על פי הרוח המיקצועית שהתגבשה עם הקמת המרכז. כיום המרכז איננו פועל תחת המותג "הדסה אופטימל", אלא כסניף עצמאי הנקרא "אופטימל איכות חיים".  לאופטימל יש לא רק רופאים מצויינים, אלא גם יתרון נוסף בולט: הצוות הניהולי שם כמטרה להיות מוביל במצויינות בשירות וכך מכוון את הצוות המטפל לספק ללקוח חווית שירות שהיא מעל ומעבר לסטנדרט הקיים תוך שאיפה למצויינות והגינות כלפי הלקוח.

מטרתו של אתר זה, שהושקע בו עמל רב, היא להביא ידע ורווחה, לעדכן באשר לטיפולים חדשים, ובסיכומו של דבר לסייע בשיפור החיים, הבריאות והמודעות של כל אחד ואחת מכם. באתר תוכלו למצוא מידע על מגוון התחומים הקיימים, שלל כתבות ומאמרים על תחומי פעילות שונים ומגוונים. נשמח לקבל מכם הערות והארות על תוכן האתר, ובמידת הצורך ולהוסיף כתבות בנושאים שיעניינו אתכם,

אנו מאחלים לכם

גלישה מהנה ומועילה

הנהלת אופטימל איכות חיים

לקביעת תור לייעוץ צרו עמנו קשר: